wywoływanie zdjęć na okazje

Wywoływanie zdjęć online, imieniny u babci i historie sprzed lat

Niedzielne popołudnie, cała rodzina gromadzi się powoli na imieninach babci. Kawusia, szarlotka, jakaś sałatka, chwilę się nie widzieliście. Babcia już kręci na się na krześle i wiem, że powoli nadchodzi ten moment gdy wyjmie z barku podartą już lekko kopertę ze startymi zdjęciami. Doskonale pamiętasz kto jest kim na zdjęciu, jak ma na imię, mimo że i tak nie masz pojęcia co to za ludzie. Znasz każdy fragment tych opowieści, wiesz kiedy babcia na moment się zatrzyma, by po chwili kontynuować swoją opowieść:
Stryjeczny wuj szwagra mojego drugiego męża. Gienek. Nie, moment… Edek… nie ważne. To dobry człowiek był. A jaki przystojny…

Wiadomo, w końcu babcia też już pamięć ma nie tę co kiedyś, czasem mylą się jej fakty i osoby. Całe szczęście, że zapobiegawczo opisała zdjęcia z tyłu te kilkadziesiąt lat temu. Jakby przewidziała, że kiedyś może potrzebować tych opisów. Delikatnie wnusiu! – słyszysz za każdym razem gdy chcesz wziąć zdjęcie do ręki. Na odwrocie fotografii zawsze podziwiasz piękny charakter pisma babci i ten już mocno wyblakły długopis. Takich fotografii z duszą już nie ma. Teraz wszystko jest na smartfonie.

A gdyby tak… wrócić do drukowania zdjęć i opisywania ich? Z PicPac wywoływanie zdjęć online jest szybkie, tanie i proste. Im więcej zdjęć drukujesz, tym mniej płacisz. A gdy je otrzymasz, wystarczy opisać każde z nich na odwrocie – z jakiej okazji zostało zrobione, kto jest na zdjęciu, albo dlaczego jest dla Ciebie ważne. I oczywiście data, trzeba pamiętać o dacie, aby za 20 lat nie kłócić się z domownikami o to kiedy zostało zrobione. Już teraz zadbaj o swoją przewagę w dyskusji. Wywołaj zdjęcia już teraz, klikając na przykład tutaj. Zobacz, wystarczy 10 minut i gotowe.

Czy nie chciałabyś kiedyś zamienić się ze swoją babcią rolami? Pokazywać zdjęcia sprzed wielu, wielu lat – dziesięciu, dwudziestu, a nawet trzydziestu? Opowiadać o starych czasach, o tym co było, ale za każdym razem w inny sposób. Wywoływanie zdjęć online da Ci taką możliwość. Będziesz trzymać w ręku odbitki, które zapewnią Ci wspaniałą podróż w czasie. Wywoływanie zdjęć online, na przykład z www.picpac.pl, to najlepszy sposób aby Twoje wspomnienia zawsze Ci towarzyszyły.

Wydrukowane zdjęcie nie woła o ładowarkę

Przeglądanie zdjęć na smartfonie to nie to samo to przeglądanie wydrukowanych zdjęć. Czy wyobrażasz sobie, że Twoja babcia pokazuje Ci zdjęcia ze swojej młodości na telefonie? Tak, wiemy, dawniej nie było telefonów, ale spróbuj to sobie wyobrazić:

O, zobacz a tu mamy dziadka na zakończenie szkoły, fatalne oceny, same dwóje, ledwo zdał. Ale to jego spojrzenie i te włosy… Twój tata wypisz wymaluj ta sama historia. Całe szczęście, że Ty wnusiu się w nich nie wdałaś.

Ty też możesz w taki sposób opowiadać kiedyś historie swoim bliskim. Wywoływanie zdjęć online z www.picpac.pl to świetny wybór, aby wspomnienia zostały z Tobą na długie lata. Wydrukuj zdjęcia, które masz na smartfonie i ułóż z nich piękną opowieść.

Smartfon jest dobry do przeglądania zdjęć, gdy chcemy coś zobaczyć na szybko, ale zdjęcia w telefonie nie wzbudzą w nas takich emocji jak te, które trzymamy w rękach, wydrukowane na najlepszej jakości papierze.

Wydrukowane zdjęcia nie wołają o ładowarkę. Możesz włożyć je do ramek, przypiąć do tablicy korkowej, schować do portfela, do koperty albo podarować komuś w prezencie. Możesz wydrukować dokładnie te zdjęcia, które są dla Ciebie najważniejsze i nie zakłócać sobie przeglądania scrollowaniem przez dwadzieścia innych nieudanych ujęć, żeby w końcu znaleźć to jedno konkretne.

I tak całkiem serio… nie sądzisz że Twoje wspomnienia zasługują na lepszą oprawę niż smartfon czy laptop? Wywoływanie zdjęć z PicPac zapewni im najlepszą z możliwych.

Wywoływanie zdjęć

Wywoływanie zdjęć online – dlaczego warto?

Ustaliliśmy już, że nic nie może się równać ze zdjęciami które skrywa babciny kredens. Im starsze, tym lepsze i tym większa wartość sentymentalna. Mimo że nie wiesz kto tak właściwie jest na tych zdjęciach, to i tak oglądanie ich powoduje takie dziwnie przyjemne uczucie w brzuchu. Jeśli wywołasz zdjęcia dziś, na przykład z www.picpac.pl i o nich zapomnisz, a za kilka lat wyjmiesz je przez przypadek z szuflady, nie będziesz mogła się od nich oderwać. Wspomnienia mają wielką moc.

A może ktoś inny za kilkanaście wyjmie je z szuflady za kilka(naście) lat aby powspominać jak to kiedyś było, jak Ty wspominasz to wszystko z babcią.

Być może pomyślisz “ale skąd ja mam wiedzieć co będzie kiedyś? Dwadzieścia lat? To masa czasu! Ja nawet nie wiem, co będzie jutro!”. Oczywiście to zrozumiałe, tego nikt nie wie. Ale już dziś możesz zaplanować swoją przyszłą wycieczkę do przeszłości. Wystarczy, że wydrukujesz zdjęcia. Tylko tyle i aż tyle. A zapłacisz za nie mniej, niż myślisz.

Wspaniały efekt w kilka minut

Czy aby mieć piękne zdjęcia, trzeba poświęcić pół dnia, albo przynajmniej kilka godzin? Absolutnie nie! Wybierając wywoływanie zdjęć online w www.picpac.pl potrzebujesz dosłownie kilkunastu minut aby (dosłownie!) przelać swoje zdjęcia na papier. I to nie byle jaki papier, bo bezkonkurencyjny na rynku Fujifilm Crystal Archive.

Aby wywołać zdjęcia online z PicPac:

  • nie musisz niczego pobierać
  • nie musisz niczego instalować
  • nie musisz się zastanawiać w co kliknąć.

Otwierasz wszystko w kilka sekund w przeglądarce jednym kliknięciem.

Wywoływanie zdjęć online z PicPac to tylko trzy kroki:

  • Zdjęcia. Wybierasz zdjęcia i wrzucasz je do kreatora. Wrzuć tyle zdjęć, ile tylko chcesz. Im więcej, tym lepiej bo mniej zapłacisz.
  • Wielkość. Wybierasz rozmiar zdjęć: 10×15, 13×18, 15×21, 20×30, 30×40.
  • Papier. Wolisz matowe, czy błyszczące zdjęcia?

I… gotowe! Zamawiasz, a za kilka dni zdjęcia są u Ciebie. PicPac jako jedyny w Polsce daje stuletnią gwarancję jakości zdjęć. Co to oznacza? Że za sto lat Twoje zdjęcia będą wyglądać dokładnie tak jak w dniu gdy zobaczyłaś je po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *