Zimne ognie – swoim blaskiem podkreślą wyjątkowość wielu chwil

Zimne ognie to dodatki, które sprawdzają się podczas wielu imprez okolicznościowych – szczególnie chętnie wykorzystujemy je przy uroczystościach ślubnych oraz przyjęciach sylwestrowych. Ich blask jest dużą atrakcją dla wszystkich gości – dając radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jakie są największe zalety zimnych ogni i dlaczego warto kupić te niedrogie i efektowne produkty?

Zimne ognie – dzięki nim Twój ślub i wesele będą niezapomniane

Wielu przyszłych nowożeńców  zastanawia się, w jaki sposób uatrakcyjnić przyjęcie weselne bez konieczności nadwyrężania założonego na ten cel budżetu? Fantastycznym sposobem jest wykorzystanie zimnych ogni, do których odpalenia wystarczą zapałki lub zapalniczka. Jakie są największe zalety tych ponadczasowych dodatków? Zimne ognie wytwarzają fontannę iskier, na widok której wszystkim zapiera dech w piersiach z wrażenia. Nastrojowy klimat to nie koniec ich zalet. Te bezpieczne produkty nie dymią się, nie wydzielają intensywnego zapachu i doskonale nadają się do użytku zarówno na świeżym powietrzu, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Możemy cieszyć się zimnymi ogniami o każdej porze roku – zarówno w wiosenny, jesienny lub zimowy wieczór, jak i latem dobrze spełnią swoją rolę, umilając biesiadnikom zabawę. W jakich momentach warto użyć zimne ognie? Niektóre Pary Młode proszą gości o stworzenie świetlistego szpaleru, aby w ten sposób wejść do sali weselnej z przytupem. Inni nowożeńcy decydują się obdarować zimnymi ogniami biesiadników, aby uatrakcyjnić pierwszy taniec lub moment krojenia tortu (goście powinni wówczas utworzyć okrąg, co podbije ostateczny efekt). Zimne ognie w postaci klasycznych patyczków oraz cyfr, dzięki którym możemy uczcić konkretną, szczególną dla nas datę, znajdziemy w sklepie GoDan Party szeroki wybór sztucznych fajerwerków i przystępne ceny sprawiają, że każdy miłośnik tych świetlnych gadżetów znajdzie model wpisujący się w jego gust. Pamiętajmy, by kupować zimne ognie z pewnych źródeł, tylko wtedy będą one posiadać wymagany certyfikat bezpieczeństwa (EAC i CE).

 

Zimne ognie – zachwycają na zdjęciach oraz na żywo

Jak podkreślają specjaliści z GoDan Party, zimne ognie to wspaniała atrakcja weselna, ale nie tylko! Te gadżety mają bardzo uniwersalne zastosowanie i mogą wzbogacić wiele innych uroczystości, takich jak:

 • witanie Nowego Roku,
 • bal karnawałowy,
 • komunie,
 • chrzciny,
 • urodziny,
 • rocznice ślubu,
 • imprezy firmowe,
 • pikniki rodzinne,
 • szkolne dyskoteki,
 • koncerty,
 • domówki.

Zimne ognie wyglądają pięknie nie tylko na żywo, mogą również urozmaicić pamiątkowe sesje fotograficzne – uwiecznione na zdjęciach robią jeszcze większe wrażenie, zwłaszcza jeśli poprosimy fotografia o skoordynowanie całej akcji (aby uniknąć chaosu, warto poprosić gości, by nie zapalali zimnych ogni przed wyznaczonym czasem, gdyż jak wiadomo ich maksymalny czas palenia się to kilka minut). Jak obchodzić się z zimnymi ogniami, aby uzyskać efekt „WOW” uwieczniony w kadrze? Warto kupić jak najdłuższe modele, najlepiej o długości 70-90 cm. Istotnym punktem jest również zadbanie o odpowiednią liczbę zapalniczek lub pudełek z zapałkami, zwłaszcza jeśli w danych wydarzeniu uczestniczy więcej, niż 20 osób (optymalna liczba biesiadników przypadających na jedno źródło ognia to 5). Jeśli poprosimy biesiadników, aby podczas odpalania zimnych ogni stali w równej odległości od siebie i stworzyli koło, dwie linie lub szpaler, możemy być pewni, że zdjęcia zyskają naprawdę wyjątkowy klimat, jaki na długo pozostanie w pamięci gości.

Podsumowując, zimne ognie to obowiązkowe dodatki imprezowe na każdą kieszeń, które w szybki i spektakularny sposób uświetnią ważne momenty w naszym życiu, skupiając uwagę wszystkich zaproszonych osób. Szczególnie efektownie prezentują się wykorzystane po zmroku, w ciemnościach – za pomocą niepozornych pałeczek zimnych ogni możemy stworzyć wraz z bliskimi piękne, świetlne pokazy, uwieczniając widowisko na pamiątkowych fotografiach i przeglądając zdjęcia po latach z zachwytem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *