Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

Zwyczaj organizowania wieczorów panieńskich w Polsce, jest stosunkowo młody. Moda ta, przywędrowała do nas z Anglii, kraju, który słynie z bardzo oryginalnych i krzykliwych sposobów na spędzanie ostatnich chwil wolności. Największe polskie miasta przeżywają prawdziwy najazd młodych Brytyjczyków, którzy hucznie świętują wieczory panieńskie. Zazwyczaj weekendowej zabawie towarzyszą bardzo wyszukane i skąpe stroje, oraz pijaństwo. Moda ta, wzbudza wiele kontrowersji. Jednych bawi, a dla drugich jest zbyt krzykliwa i obsceniczna.

Impreza poprzedzająca zamążpójście jeszcze do niedawna nie była zbyt popularna, jednak coraz częściej zabawa ta, zyskuje nowych zwolenników i staje się częścią weselnych przygotowań. Jeśli należymy do tych, którzy nie wyobrażają sobie ostatnich dni wolności bez wspaniałej zabawy, to warto zastanowić się jak i gdzie świętować, aby ten czas zapadł na długo w naszej pamięci.

Niezapomniany wieczór panieński, czyli wszystko zależy od zasobności portfela

Pomysłów na niezapomniany wieczór panieński jest całe mnóstwo. Tu, naszym jedynym ogranicznikiem jest wyobraźnia oraz niestety… zasobność portfela. Zwolennicy dobrej zabawy uważają, że jeden wieczór na świętowanie, to zdecydowanie za mało. Ogromną popularnością cieszą się weekendowe wyjazdy, najczęściej do największych europejskich stolic. Tam, w towarzystwie najbliższych przyjaciółek można oddać się szaleństwu nocnego życia, w najlepszych, lokalnych klubach. Taki wyjazd, to także wspaniała okazja do poznania nowego miasta i zrobienia zagranicznych zakupów. Któż z nas nie marzy o kawie pod wieżą Eiffla, czy zakupach w najlepszych centrach handlowych. Brzmi wspaniale, prawda? Tak propozycja, choć bardzo atrakcyjna, potrafi być równie kosztowna, dlatego trzeba ją dobrze przemyśleć. Jeśli bariera finansowa nie jest dla nas problemem, to warto skorzystać z szerokiej oferty biur podróży. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, wiele z nich organizuje wieczory panieńskie w ciekawych, a także egzotycznych miejscach na całym świecie.

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński, kiedy nie chcemy nigdzie wyjeżdżać?

To nie problem. Pomysłów mamy wiele. Wszystko zależy od tego co lubimy robić, jakie mamy marzenia i jakie usposobienie. W Polsce bardzo modne pozostają imprezy domowe. Mogą mieć różnorodną formę i charakter. Zwykłe spotkanie, zmieni się w wyjątkowy wieczór panieński, jeśli poprosimy przyjaciółki o przybycie w wyszukanych strojach, albo ciekawych perukarkach. Dobrze jest pomyśleć o tym, co będziemy robić i jeść. Można zorganizować imprezę z muzyką lat sześćdziesiątych, wieczór filmowy, albo zwyczajny plotkarski w piżamach. Kilka butelek wina, dobra pizza i lody, to gwarancja udanej imprezy. Jeśli chcemy dodać naszej domówce odrobinę pikanterii, to warto skusić się na wynajęcie męskiego striptizera, który rozgrzeje i rozbawi kobiece towarzystwo. Przystojny i zarazem zabawny erotyczny tancerz, potrafi bardzo skutecznie przełamać sztywną atmosferę i zaprosić do zabawy najbardziej nieśmiałe przyjaciółki.

Dziewczynom, które pragną się zrelaksować i odpocząć przed wielkim dniem, warto polecić spa. Ta forma spędzania wieczoru panieńskiego, choć nie tak ekscytująca jak poprzednia, zyskuje wiele zwolenniczek. Profesjonalna obsługa i cudowne zabiegi upiększające, pomogą odpowiednio zadbać o urodę panny młodej i sprawić, że w ten wielki dzień będzie wyglądała naprawdę olśniewająco. Duża ilość obiektów spa, gwarantuje, że znajdziemy taki, do którego zaprosimy nawet kilkanaście przyjaciółek.

Spotkanie w klubie, czy kolacja w restauracji?

No właśnie, pomysłów jest wiele. Polki kochają wychodzić na miasto. Jeśli jesteś jedną z nich, to wieczór panieński w ulubionym klubie, albo kolacja w orientalnej restauracji, będzie doskonałym wyborem. Warto wcześniej zamówić stolik, oraz poprosić o ewentualne dekoracje. Obecnie lokale usługowe, bardzo chętnie uczestniczą w organizacji wieczorów panieńskich i za niewielką opłatą przystroją zajmowane miejsce. Różowe balony, kwiaty, czy romantyczne świece, to tylko niektóre propozycje dekoracji.

Wieczór panieński w klubie, lub restauracji nie musi być nudny i obciachowy. Wieczorami, a zwłaszcza w weekendy, większość miejsc oferuje swoim klientom wieczory muzyczne. Dzięki temu, można nie tylko poplotkować przy lampce dobrego wina, ale i potańczyć w rytmie najlepszej muzyki.

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

To sprawa bardzo indywidualna i zależy nie tylko od zasobności portfela, ale także od naszej wyobraźni i usposobienia. Jeśli kochamy ruch i aktywność fizyczną można pokusić się o wyjazd do aquaparku, lub zamówić indywidualne lekcje tańca. Nauka, zwłaszcza tych latynoamerykańskich, możne okazać się niezwykłą i niezapomnianą przygodą. Dla bardziej zwariowanych dziewczyn idealny będzie Paintball. Ta zabawa, ma ogromną rzesze zwolenników, potrafi dostarczyć wielkiej dawki adrenaliny i niezwykłych emocji.

 

Organizując wieczór panieński, musimy pamiętać o tym, aby nie robić niczego wbrew sobie. Nie ma sensu urządzać krzykliwych imprez, jeśli nie są w naszym stylu. Zwykła domówka w piżamach, czy weekendowy wyjazd za miasto, będą równie ekscytujące i niezapomniane, jeśli spędzimy je w gronie najbliższych i życzliwych nam przyjaciół. Tego Wam wszystkim życzę!

2 thoughts on “Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

  1. Moja świadkowa wraz z przyjaciółkami zorganizowały mi wieczór w fajnym miejscu nad pięknym jeziorem w domkach letniskowych. To też super pomysł, polecam!!!

  2. Fajne pomysły i wcale nie trzeba wydawać mnóstwa kasy tak jak tu piszą. Moja siostra organizowała imprezę w klubie i było naprawdę miło. Tylko trzeba wszystko wcześniej zarezerwować, żeby mieć fajny stolik i miejsce. A dekoracje też miała fajna i za niewielką opłatą klub im zrobił. Także pomysł wypalił!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *