Ćwiczenia kobiety na siłowni

Rzeźbimy sylwetkę z trenerem personalnym

Świąteczne przysmaki nie sprzyjają niestety naszej sylwetce. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, dołącz do jednego z łódzkich fitness clubów. Tam zajmie się tobą trener personalny. Ustali odpowiedni plan ćwiczeń i opracuje właściwą dietę, aby trening był bardziej efektywny. A po wysiłku fizycznym, możesz zrelaksować się w saunie i w cocktail barze.

Na czym polega trening personalny?

Każdy, kto kiedykolwiek uprawiał sport, wie jak ważny jest właściwie opracowany plan treningowy. Tu nie ma miejsca na chaos. W każdym dobrym klubie fitness Łódź pracują trenerzy personalni. Kim są? Zawód trenera personalnego łączy w sobie kilka profesji – dietetyka, doradcy treningu, a nawet psychologa. Pomoże on dobrać odpowiednie dla każdego podopiecznego ćwiczenia na całe ciało, ustali właściwy sposób odżywiania i zmotywuje do pracy nad sobą.

W Łodzi nie brakuje klubów fitness z dobrymi trenerami personalnymi, którzy dla swoich podopiecznych tworzą specjalne programy treningowe i dietetyczne. Dla każdego przygotowują inny zestaw ćwiczeń, ponieważ każdy organizm jest inny.

Trening na przyrost masy mięśniowej

W łódzkich siłowniach i klubach fitness pracuje wykwalifikowana kadra trenerska z wieloletnim doświadczeniem. Warto zafundować sobie konsultację z trenerem personalnym, który wytyczy drogę do wymarzonej sylwetki. Jeśli zależy ci na tym aby “dopakować”, skorzystaj z programu Repump. Jest on przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulturystyką. Polega na powolnym wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśni, od nóg, poprzez barki, klatkę piersiową, brzuch, a na pośladkach kończąc.

Dobry trener osobisty pomaga również w wyrobieniu w sobie odpowiednich nawyków żywieniowych i doradzi w kwestii suplementacji. Zbilansowana dieta i odpowiedni zestaw ćwiczeń, to klucz do sukcesu. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm.

Inne formy aktywności fizycznej

Kluby fitness w Łodzi oferują także inne formy aktywności, dostosowane do oczekiwań klientów. Na siłowni naładujesz się dobrą energią, spalisz kalorie, wyrzeźbisz sylwetkę ,oraz zrelaksujesz się w saunie i cocktail barze. Na treningach można skonsultować się z fizjoterapeutą, który zadba o twoje bezpieczeństwo.

Dla pań przygotowano ćwiczenia pomocne pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Do wyboru jest także zumba. Pełne pasji instruktorki nauczą, jak ćwiczyć i tańczyć jednocześnie. Polecamy również skorzystanie z zajęć fit ball. Treningi te przeznaczone są dla osób prowadzących siedzący tryb życia, cierpiących na schodzenia kręgosłupa, a nawet kobiet w ciąży.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *