Bluzka z bufiastymi rękawami

Bluzki z bufiastymi rękawami – najmodniejsze stylizacje

Bluzki z ogromnymi, bufiastymi rękawami kojarzą się nam głównie z trendami, które dominowały w modzie lat 70 i 80. Niemniej jednak w obecnym sezonie, można odnieść wrażenie, że powracają one do łask, a kobiety coraz chętniej próbują przemycić bluzki z bufkami do swoich stylizacji. Jednak pojawia się pytanie, z czym takie bluzki można łączyć i jak je nosić?

Jak nosić bluzki z bufiastymi rękawami?

Bluzka z bufiastymi rękawami została stworzona głównie po to, by w sprytny sposób wyrównać proporcje kobiecego ciała. W przypadku pań o wąskich ramionach, takie bluzki pomogą optycznie je poszerzyć i sprawią, że cała sylwetka nabierze odpowiedniego kształtu. Jednocześnie bluzki z bufkami mogą sprawiać dość duże problemy jeśli chodzi o komponowanie je z innymi elementami garderoby.

Panie powinny więc pamiętać o tym, by głównie łączyć je z prostymi spodniami i spódnicami, które nie posiadają zbędnych ozdób. W bluzce z bufiastymi rękawami ramiona analogicznie będą wyglądały na cięższe i masywniejsze, więc powinny one zostać odpowiednio zrównoważone prostym dołem, by cała sylwetka nabrała proporcji klepsydry.

Bufiasta bluzka

Bluzki z bufkami i najmodniejsze stylizacje tego sezonu

Bluzki z bufkami zyskały sobie przychylność nie tylko kobiet, ale także i projektantów. Wbrew pozorom, dają one dość duże możliwości kreacji. Jakie są więc najmodniejsze stylizacje tego sezonu, w których “pierwsze skrzypce” odgrywają właśnie bluzki z bufiastymi rękawami?

1. Bluzka z bufkami i spodnie typu papper bag

Spodnie typu papper bag to niekwestionowany hit tego sezonu modowego- zupełnie podobnie jak bluzka z bufkami. Wobec tego oba elementy garderoby będą się ze sobą świetnie prezentować! Obszerne ramiona zostaną zrównoważone przez krój spodni typu papper bag, który podkreśla talię. Panie powinny jednak pamiętać o zachowaniu względnego podobieństwa w zakresie doboru barw.

2. Bluzka z bufiastymi rękawami i spódniczka mini

Bluzki z bufkami i spódniczki mini to kolejne, świetne połączenie dla kobiet, które nie boją się podkreślać swoich atutów. Bufiaste ramiona zostaną efektowanie zrównoważone przez prosty krój spódniczki mini. Z kolei sama spódniczka pozwoli na to, by panie wyeksponowany smukłe nogi. Dzięki takiemu połączeniu cała sylwetka będzie wyglądała na szczuplejszą i znacznie dłuższą.

3. Bufiaste ramiona i jeansy typu high waist

Kolejnym, wyjątkowo modnym połączeniem okazuje się być bluzka z bufkami i proste jeansy o wysokiej talii. Jest to zestawienie, które mocno akcentuje proporcje talii i jednocześnie nadaje jej pożądany kształt klepsydry. Sylwetka zostaje optycznie wysmuklona i wydłużona, a wcięcie w pasie staje się mocno wyeksponowane.

Jak więc widać, bluzki z bufkami dają nam wiele możliwości tworzenia oryginalnych stylizacji. Co więcej, dzięki sprytnym “zabiegom modowym” możemy zmieniać i poprawiać proporcje naszej sylwetki, a także sprytnie ukrywać jej ewentualne niedoskonałości. Bluzki z bufkami są również wyjątkowo eleganckim i uroczystym elementem garderoby, więc można z nich korzystać podczas każdej okazji.

Bufiasta bluzka kobieca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *