System włosów

System włosów – na ile to wystarczy?

Dziś wiele osób boryka się z problemami związanymi z włosami. Mogą one obejmować miejscowe przerzedzenie, nadmierną utratę całej głowy lub zdiagnozowane różnego rodzaju wypadanie włosów. W takich sytuacjach często stajemy przed trudnym wyborem wyboru najlepszego rozwiązania naszych indywidualnych problemów. W zależności od powagi problemu możesz zdecydować się na częściową lub całkowitą (pokrywającą całą powierzchnię głowy) wymianę włosów. Mamy też wpływ na rodzaj włosów, z których składa się ten suplement. W dzisiejszym poście skupimy się na odpowiedzi na pytanie, na ile starczają system.

Czym jest system włosów?

System włosów, czyli niechirurgiczne zagęszczanie włosów jest rozwiązaniem na zaawansowane problemy z wypadaniem włosów, ponieważ obejmuje całą powierzchnię skóry głowy, którą powinny pokryć włosy. W przeciwieństwie do peruk, jest wykonany ze specjalnej formy głowy, a nie tylko centymetrów.

System został zaprojektowany tak, aby naśladować naturalne linie wzrostu włosów i maksymalizować stabilność głowy. Z jednej strony materiał, z którego są wykonane jest oddychający, a z drugiej pozwala na przyklejenie obwodu bazy do skóry głowy klienta. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu do kształtu głowy oraz stabilności taśmy medycznej jest to najlepsze rozwiązanie dla osób bardzo aktywnych, które chcą spać z innymi włosami. Nowoczesna struktura systemu włosa oparta jest na innowacyjnych technologiach, które pozwalają na symulację efektu wyrastania włosów ze skóry głowy. Podkreślamy jednak, że są to radykalne rozwiązania zarezerwowane dla osób bez włosów lub z mniejszą niż 30% powierzchnią głowy.

Czy przedłużanie i zagęszczanie szkodzi naszym włosom?

Nałożenie taśmy nie uszkodzi naturalnych włosów, jeśli usługę wykona doświadczona stylistka w profesjonalnym salonie. Zamiast tego – zagęszczenie włosów metodą kanapkową sprawi, że cienkie i zniszczone włosy będą wyglądać spektakularnie. Klientki z naturalnie cienkimi, łamliwymi włosami mogą wyhodować naturalne włosy podczas korzystania z przedłużeń. Po noszeniu ich przez 2 lata zdjęła je, aby zobaczyć, jak bardzo urosły jej naturalne włosy.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to nieinwazyjny zabieg na naturalne włosy, który jest dla klientki bezbolesny. Jeśli proces ten przebiega prawidłowo, prawie niemożliwe jest odróżnienie przedłużeń od włosów naturalnych. Rezultaty uzyskania w ten sposób długich, gęstych włosów zrobią wrażenie na każdym – włosy wyglądają zdrowo, lśniąco i gęsto.

System włosów Jak trwały jest efekt?

Zobaczmy, jak długo każda metoda zagęszczania włosów będzie dobrze wyglądać. Najdłuższe efekty można osiągnąć stosując zabieg Infralight, do 6 miesięcy. Jest to metoda ultradźwiękowa oparta na wspomaganiu światłem podczerwonym. Połączenia są tutaj bardzo trwałe, a technologia bardzo precyzyjna i bezpieczna.

Tradycyjne ultradźwiękowe przedłużanie włosów przy użyciu Kerawax, a także metody takie jak Laserbeamer czy Laser Extend pozwolą Ci cieszyć się wspaniałymi włosami od 2 do 5 miesięcy. Łączenie włosów małymi pierścieniami, popularna metoda pierścieni, trwa średnio trz-cztery miesięce, podczas gdy w przypadku przedłużania keratynowego przedłużanie długich włosów może być noszone przez około 2 do 4 miesięcy. Istnieją również rewolucyjne zintegrowane systemy, które mogą zastąpić zabiegi chirurgiczne, takie jak stosowanie tak zwanych efektów „mikro-siatek”, które utrzymują się ok dwóch miesięcy. Zawsze warto zapytać o szczegóły zabiegu (i trwałość efektu) zanim zdecydujemy się na konkretne podejście. Profesjonalni i doświadczeni styliści fryzur odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości

1 thought on “System włosów – na ile to wystarczy?

  1. Wow, incredible weblog format! How long have
    you ever been blogging for? you make blogging look easy.

    The entire glance of your website is excellent,
    let alone the content material! You can see similar here <a href="[Link deleted]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *