Laserowe leczenie przebarwień

Laser Cutera Pico Genesis – zapomnij o niedoskonałościach i ciesz się piękną skórą

Medycyna estetyczna korzysta z dobroczynnego wpływu laserów od kilkudziesięciu lat. Jedną z przełomowych technologii jest Pico Genesis marki Cutera. Dowiedz się, jakie problemy skórne rozwiązuje ten zaawansowany laser i popraw stan swojej skóry.

Laser Cutera Pico Genesis – sposób na blizny i rozstępy

Blizny to niechciane pamiątki po urazach, operacjach lub trądziku. Nieestetyczne zmiany odbierają wielu kobietom pewność siebie i wywołują wstyd. Podobnie jak szpecące rozstępy po ciąży lub intensywnym odchudzaniu. Zastanawiasz się, jak w bezpieczny sposób pozbyć się tych niedoskonałości? W opinii ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy laser Cutera Pico Genesis to jedno z najlepszych urządzeń do likwidacji rozstępów i blizn o różnym pochodzeniu. Laser stymuluje skórę do intensywnej i głębokiej przebudowy.

Ile sesji potrzeba do osiągnięcia zadowalających rezultatów? W zależności od rozległości i ilości zmian, należy przeprowadzić 4-6 zabiegów Pico Genesis. Cała kuracja jest wykonywana przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, dzięki czemu możesz być spokojna o swoje bezpieczeństwo podczas pracy urządzenia. Co ważne, terapia laserem marki Cutera nie wymaga rekonwalescencji, tak więc nie musisz rezygnować z aktywności zawodowej nawet przez jeden dzień.

Laser Cutera Pico Genesis – niezrównany w walce z przebarwieniami

Przebarwienia są skutkiem nadprodukcji melaniny, naturalnego barwnika skóry. Do powstania brzydkich, ciemnych plam na twarzy i ciele przyczyniają się:

 • nadmierna ekspozycja na słońce bez odpowiednie fotoochrony,
 • zmiany hormonalne (związane z ciążą, menopauzą),
 • stosowanie niektórych leków (np. kardiologicznych),
 • picie niektórych ziół (np. bratka, nagietka, dziurawca),
 • proces starzenia (wraz z upływem czasu zwiększa się aktywność melanocytów i pojawia się coraz więcej plam pigmentacyjnych),
 • predyspozycje genetyczne.

Wcale nie musisz godzić się z brakiem jednolitego kolorytu skóry. Jeśli chcesz skutecznie zredukować przebarwienia na dowolnej partii ciała, wybierz nowoczesny sprzęt firmy Cutera. Laser Pico Genesis jest zaliczany do liderów wśród systemów przeznaczonych do usuwania przebarwień na skórze. To rewolucyjne urządzenie łączy dwie długości fali 532 nm i 1064 nm. Emituje mikroimpulsy i delikatnie podgrzewa skórę, dzięki czemu jej koloryt zostaje wyrównany, a Ty nie musisz więcej aplikować na twarz mocno kryjących podkładów i korektorów. Pamiętaj, aby w czasie kuracji stosować kosmetyki chroniące przed promieniowaniem UV (filtry SPF 30 lub SPF 50).

Laser Cutera Pico Genesis – zapomnij o szpecących tatuażach

Cutera Pico Genesis to urządzenie o wielokierunkowym działaniu, które pomaga osobom z różnymi niedoskonałościami urody. Ten wyjątkowy laser pracuje w technologii pikosekundowej i nanosekundowej. Żałujesz zrobienia tatuażu i chcesz raz na zawsze pozbyć się tej „ozdoby” na ciele? Z pomocą przychodzi laseroterapia Cutera. Pico Genesis rozbija wybiórczo pigment i prowadzi do przebudowy górnej warstwy skóry. Dzięki tej technologii nie musisz przykrywać starego tatuażu nowym rysunkiem. Wystarczy seria zabiegów, aby pozbyć się tego błędu młodości. Skóra po zabiegach może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta, co jest zupełnie naturalną reakcją organizmu.

Laseroterapia Cutera Pico Genesis – poznaj czynniki wykluczające

Przeciwwskazaniami do poddania się terapii laserem Cutera Pico Genesis są m.in.:

 • ciąża u pacjentki,
 • stan zapalny w obszarze zabiegowym,
 • aktywna opryszczka,
 • skłonność do powstawania bliznowców,
 • bielactwo i łuszczyca,
 • świeża opalenizna,
 • stosowanie samoopalaczy,
 • przyjmowanie leków i ziół światłouczulających,
 • picie alkoholu w dniu planowanego zabiegu.

Chcesz usunąć przebarwienia, rozstępy, blizny lub stare tatuaże? Skorzystaj z możliwości, jakie daje laseroterapia. Koniecznie sprawdź stronę internetową naszej kliniki. Znajdziesz tu najważniejsze informacje na temat lasera Cutera Pico Genesis: https://bienkowscyclinic.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *