Beautiful young Sexy woman body in bikini during sunbath next to swimming pool

Depilacja okolic bikini. Co wybrać?

Usuwanie włosków z okolic bikini to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach specjalizujących się w depilacji woskiem. Dlaczego? Panie cenią sobie doskonały efekt, utrzymujący się przez kilka tygodni oraz obsługę profesjonalnej kosmetyczki, która zapewni komfort podczas wizyty. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów depilacji miejsc intymnych. Czym się one charakteryzują i który wybrać?

Bikini hollywood, czyli inaczej bikini brazylijskie

W nazewnictwie stosowanym w salonach kosmetycznych funkcjonuje pewna rozbieżność. Czy zatem bikini hollywood jest tym samym co bikini brazylijskie? Tak, te dwie nazwy są stosowane zamiennie, a oznaczają w większości przypadków to samo, czyli tzw. depilację pełną lub głęboką. Polega ona na usunięciu włosów z całego wzgórka łonowego, warg sromowych, pachwin, przestrzeni między pośladkami oraz ścieżki, czyli przestrzeni między wzgórkiem łonowym a pępkiem. W salonach Time for Wax jest to najczęściej wykonywany rodzaj zabiegu, co oznacza, że klientki wyjątkowo upodobały sobie efekt, jaki daje ten rodzaj depilacji. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z depilacją woskiem, ta propozycja może okazać się zbyt odważna. Dlatego, jeżeli masz opory przed pełną depilacją okolic intymnych, to wybierz jeden z poniższych zabiegów.

Bikini french – co to oznacza?

W zabiegu bikini french kilka stref przy depilacji jest pomijanych, dlatego, jeżeli obawiasz się pełnej depilacji, wybierz właśnie ten rodzaj. Na bikini french dokładnie składa się depilacja pachwin, wzgórka łonowego z pozostawieniem strefy środkowej, ścieżki oraz warg sromowych, ale jedynie od zewnątrz. Taki wybór gwarantuje komfort podczas noszenia stroju kąpielowego, przy jednoczesnym większym zachowaniu intymności w czasie zabiegu w salonie.

Bikini klasyczne – dobra opcja na początek

Bikini klasyczne nie jest najpopularniejszym rodzajem depilacji intymnej w Time for Wax, jednak niewątpliwie ta opcja przypadnie do gustu, niektórym osobom. Komu spodoba się bikini klasyczne? Jeżeli obawiasz się bólu lub uczucia wstydu podczas pierwszej depilacji, to wypróbuj ten rodzaj zabiegu. Depilowane są wtedy tylko pachwiny do linii majtek i ścieżka. Przekonasz się, jak wygląda cała procedura i jak skóra reaguje na wyrywanie włosków za pomocą wosku. Jeżeli spodoba Ci się depilacja tych partii ciała, to możesz wrócić i wypróbować inne warianty.

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą depilacją bikini?

Po pierwsze, nie ma się czego bać! Doświadczona kosmetyczka przeprowadzi Cię przez cały proces zabiegu, tak abyś czuła się komfortowo i swobodnie. Po drugie, zanim zdecydujesz się na depilację, sprawdź, czy skóra jest w dobrym stanie, czyli pozbawiona zadrapań czy wysypki oraz innych bolesnych zmian. Jest to bardzo istotne, ponieważ miejsce na ciele, które posiada podrażnienie, może wyjątkowo agresywnie reagować na depilację. W salonach Time for Wax nie musisz umawiać się na konkretny termin wizyty. Możesz przyjść, kiedy chcesz, właśnie wtedy, kiedy skóra będzie gotowa na rozpoczęcie przygody z depilacją okolic bikini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *