Wymarzona kuchnia – z Max Kuchnie to proste!

Poszukiwanie kogoś, kto profesjonalnie zajmie się projektem i realizacją Twojej wymarzonej kuchni, zwłaszcza w dobie pandemii, może być nieco utrudnione. Może, ale nie musi. Wystarczy, że zapoznasz się z ideą, która kieruje wszystkimi działaniami sieci Max Kuchnie, zrzeszającej lokalne studia projektowania kuchni na wymiar. Obecnie w sieci jest ich już około 300, a z roku na rok liczba ta ciągle rośnie. To właśnie dlatego mamy pewność, że jesteśmy tak blisko Ciebie.

 

Jedno studio – cała kuchnia

Projekt kuchni to jedno, ale jego realizacja może być naprawdę praco- i czasochłonna. Chcąc oszczędzić Ci czasu i wysiłku, marka Max Kuchnie stworzyła projekt pod nazwą Cała Kuchnia w Jednym Miejscu. Idea ta opierała się na stworzeniu miejsca, w którym będziesz w stanie zaplanować i zrealizować kuchnię swoich marzeń od początku do końca, a na jej wcielenie w życie pozwoliło nam wieloletnie doświadczenie w kuchennej branży oraz na rynku AGD. To właśnie dzięki temu obecnie w każdym jednym studiu działającym pod szyldem Max Kuchnie możemy zaoferować Ci profesjonalną obsługę, zarówno na etapie projektowania oraz wykonania mebli kuchennych na wymiar, jak i podczas wyposażania kuchni. Wystarczy wizyta w jednym miejscu, by móc cieszyć się kuchnią swoich marzeń.

 

 

W Max Kuchnie jesteśmy na bieżąco

Aby móc nazywać się specjalistami w dziedzinie kuchni, musimy ciągle się rozwijać, podążając za nowymi trendami w projektowaniu kuchni i poznając nowoczesne rozwiązania pojawiające się w branży AGD. Tylko w ten sposób naszym Klientom możemy zagwarantować, że ich kuchnie będą nie tylko zachwycająco piękne, ale też maksymalnie komfortowe i funkcjonalne. By cel ten móc zrealizować, pojawiamy się na wszelkich eventach związanych z naszą branżą: targach budowlanych i wnętrzarskich, konkursach czy szkoleniach. Jednocześnie jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami – również tymi potencjalnymi – udzielając się w mediach społecznościowych, gdzie inspirujemy, doradzamy i zachęcamy do wspólnej wymiany doświadczeń.

 

 

 

Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii

Ponieważ sieć studiów Max Kuchnie jest tak rozległa, mamy pewność, że przynajmniej jedno z nich znajduje się w niedalekiej odległości od Twojego miejsca zamieszkania. Oznacza to, że, chcąc ograniczać podróże i kontakty w dobie koronawirusa, możesz bez problemu zaplanować remont kuchni. To właśnie jedna z naszych mocnych stron. Dodatkowo w salonach Max Kuchnie przestrzegane są wszelkie zalecenia sanitarne, dlatego swoich planów o nowej kuchni wcale nie musisz odkładać na później.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *